Contact opnemen

Rosenberg is gevestigd in Den Dolder en heeft een eigen productielijn in Barneveld. Op deze pagina vindt u onze contactinformatie en zakelijke gegevens. Hier kunt u terecht met offerteaanvragen, technische vragen, advies- en service vragen.

+31 (0)30 274 82 82

Contact | Rosenberg

Jouw bericht

onze locaties en contactpersonen

Vragen over onze producten en/of diensten? Wij denken graag met u mee!

Hoofdkantoor & Productie

Elandlaan 8
3734 CP Den Dolder
info@rosenberg.nl
+31 (0)30 274 82 82

Magazijn

Harselaarseweg 112
3771 MB Barneveld
info@rosenberg.nl
+31 (0)30 274 82 82

HC Groep B.V.

Tielenstraat 17
5145 RC Waalwijk
info@hcgroep.com
+31 (0)416 650 075

Verkoop

Ing. Mark Leemkuil
Sales Manager
m.leemkuil@rosenberg.nl
+31 (0)6 29 73 02 22

Verkoop

Bert Forsten
Account Manager
b.forsten@rosenberg.nl
+31 (0)6 25 07 05 45

Verkoop

Marcel Bisseling
Account Manager
m.bisseling@rosenberg.nl
+31 (0)6 83 31 68 98

Verkoop

Leon Moerman
Export Manager
l.moerman@liberty-ahu.com
+31 (0)6 53 95 71 36

Verkoop

Maurice van der Voort
Sales Manager Ventilatoren
ventilatoren@rosenberg.nl
+31 (0)6 22 15 89 54

Bedrijfsburo

Vincent van Heerewaarden
Manager Bedrijfsburo
v.van.heerewaarden@rosenberg.nl
030 274 82 82

Binnendienst

Johan van der Ploeg
Projecttechnicus
j.van.der.ploeg@rosenberg.nl
030 274 82 91

Binnendienst

Thijs van Wieringen
Projecttechnicus
t.van.wieringen@rosenberg.nl
030 274 82 94

Binnendienst

Björn Weber
Projecttechnicus
b.weber@rosenberg.nl
030 274 82 93

Kenniscentrum

Ir. Gertjan Middendorf
Manager Kenniscentrum
g.middendorf@rosenberg.nl
06 30 96 60 04

Kenniscentrum

Ing. Kees van Haperen
Consultant Kenniscentrum
info@rosenberg.nl
030 274 82 82

Kenniscentrum

Ing. Dennis van Eck
Engineering
d.van.eck@rosenberg.nl
06 55 16 39 28

Kenniscentrum

Jeroen Peek
Regeltechniek
j.peek@rosenberg.nl
06 53 54 48 56

Kenniscentrum

Ing. Duncan Reiche
ICT
d.reiche@rosenberg.nl
030 274 82 82

Kenniscentrum

Ing. Jozef Janusch
Engineering
j.janusch@rosenberg.nl
030 274 82 82

Service

Geert Edelenbosch
Service
service@rosenberg.nl
030 274 82 92

Directie

Martin Jonker
Directeur
m.jonker@rosenberg.nl
030 274 82 82

Directie

Rens Viëtor
Directeur
r.vietor@rosenberg.nl
030 274 82 82